Aby sa rozpustil javy platenú stáž vo väčších kanceláriách,

Som tiež naznačujú oveľa viac prepracované

Som tiež naznačujú oveľa viac prepracovanéAko aj regulovať celoživotného vzdelávania zdravotníckych pracovníkov a aj zdravotníckych pracovníkov na oveľa lepšie vzdelanie motivovať ktorá by mala byť primárny názov domény zručností pre klinické dosky. V dôsledku skutočnosti, že pracujem v trochu zdravotné stredisko, ktorý zostáva v mojej oblasti len akreditácie Tiež. titul, ako aj iné oblasti, v mojej nemocnici tiež, po ľuďom, že som pre vyučovanie štipendiá skončil na 4 roky, som si vyžadujú, aby investovali do vzdelávania zdravotníckych centier 31 mesiacov; mesačné zdravotníckeho zariadenia zaslúži 5 tisíc, plus výdavky na môj príjem, rozdelenie je nás lekárov nedostatok, tak sú nechal ma ísť každoročne sa na vyučovaní spoločenstvo celkovo za 2 mesiace, to znamená, že čas z konferencie z pokolenia na potvrdenie!.

Určite bude pre mňa o 15 rokov Áno, tento systém nie je uspokojivá vzdelávanie je úplne zmätené, najväčší problém vidím, je, že existuje nedostatočné kvalifikovaných lekárov s metódou v zdravotníckych zariadeniach, mnoho zverené do súkromného sektora, z toho dôvodu nie je od koho objavovať. Na úrade väčší typ, je ťažké sa dostať, ako veľa z vonkajšej zdravotných stredísk, ich školence na stáže nemá v úmysle začať, rovnako ako nemôže byť ľubovoľný typ žaloby. V roku 2014 absolvoval som pobytu po 8 rokoch kontinuálne technika, učebné štipendijného som veľmi zriedkavo žiada tiež uvoľniť.

Po základného batožinového priestoru

Po základného batožinového priestoruMojej matky office nebola poskytnutá v bežný pracovný čas, priestor pre moje štúdium, ktoré som 4 roky spustiť minulosti typické fungovanie hod a tiež služby na minimálne tabuľku príjmov. Som unavený a naozaj nauseated. Rozhodol som sa navštíviť Anglicku, kde som sa úplne venoval som vzdelávanie počas celého dňa a spoločnosti závisí od dodržiavania problémy vzdelávacieho programu. Chcem mať porovnateľný energetický prístup, aby svojich žiakov, keď som ísť späť do českej republiky!.

Skôr dvouatestační byť systém umiestnený pod záštitou IPVZ, dominantné prebieha v kmeňových pracovné prostredie, aby plne vyhovoval. Špecialista stáž pre krátke, presne definované množstvo času alebo za cieľ vykonávanie alebo pomoc špecializované výkony, ktoré dom kancelárie sa nevytvorí. Superspecializované efektívnosti nemôže byť naplnenie potrieb pre potvrdenie, čísla určitých efektívnosti ako príklad, v chirurgický zákrok sú úplne nepraktické. Trvalé zostávajú školence na špecializované pracovné prostredie vedie k jej použitie na riadiace funkcie tak, aby efektívnosti, ktoré je väčšinou vylúčený, ak väčšina ani dostať Ekonomické práce pre väčšie pracovné prostredie, zatiaľ čo chýba na domovskom pracovisku, kde zvyčajne v rámci odbornej pomoci bude naplniť cieľ vašej předatestačního vzdelávania lepšie.

Väčšia dôvera v náčelník, domov, kancelárií, ktorí musia na erudíciu jeho školence medveď povinnosť, prednostne pre povinné zapojenie sa do správnej certifikácii. Č istiny nebude podpísať s atestáciu, ako aj neposiela sa svojho lekára na potvrdenie off-stráže, ak sa vám určite sedieť v potvrdenia aj v prípade, pasívne s týmto v istom priestore ako to využili byť dobrým rutinné kedy Jeho unpreparedness ako aj hanba určite padať na hlavu, a to je nedotknuteľné existujúci stav vzdelávania nie je dobré.

Chcem upútať vašu pozornosť,

Chcem upútať vašu pozornosť,Keď školenec pre tzv. tréning stojí a vykonáva aj pravidelné sekundářskou práce. Veľa techník, je potrebné, rovnako ako viac ako ročnej stáže na centrá v Prahe, Brne, atď., Opäť predovšetkým sekundářská prácu, ale predovšetkým výrazný zásah do rodinného života, rozpočet, atď. z členov rodiny, najmä matky malé deti, ako aj deti v základnej škole. Zatiaľ čo ja si nemyslím, že byť kraja zdravotníckeho zariadenia alebo väčšie zdravotnícke zariadenia, ktoré by adepts z unh – vlak tiež. l v dôsledku skutočnosti, že som čerstvé z pobytu, môžem konštatovať, že celý systém je veľmi hrozné.

Pre špecialistov výučby štipendiá sa vyplácajú fakulta zdravotníckych zariadení, ale nie je žiadna záruka, že tam je niečo, odborník určite vidieť. Sú s využitím nás ako ekonomické práce, bol som tam, a nereálny scenár, ktorý požiadal ma, či už v – nuji medic! Okrem toho, extrémne správy, čo je asi všetko. Nezmyselné jázd s ešte nesmyslnějšími výkony. Rovnako ako nakoniec, rôzne povinné předatestač – vanie ceny, bez významu pre techniku, ako radiačnej bezpečnosti.